מי עמי בפייסבוק      
   הוסף למועדפים  צור קשר  מפת האתר   
 
כניסת חברים
שם משתמש ( מספר טלפון )
סיסמא
 
סיור במי עמי 
 

בריכת השחיה -
להלן, פרלמנט הקיץ. כאן תוכלו למצוא את הטף והוריהם, בני הנוער, דור ההמשך, מתיישבים חדשים וישנים ומייסדים. חלוקת התפקידים ברורה: הורים צעירים (דור ההמשך, מתיישבים חדשים) משגיחים על הטף, הנוער במים ודור המייסדים מתדיין בנושאים שברומו של עולם.
מקווה המים פתוח מחג השבועות ועד לסוף חודש אוגוסט, משעות הבוקר עד הערב.
שובבים מתפלחים בשעות הלילה המאוחרות, אבל על זה לא מדברים ...


טיפת חלב -
מסונף למרפאת הישוב, עתיר צבעים ואווירה. ציור הקיר המתוק מעשה ידיה של מעיין עופר (דור ההמשך). בשנים האחרונות גדל הצורך בטיפה זו ואנו קוראים להמשך תנופת הילודה.
 טיפת חלב

צרכנייה -

פרלמנט ג'וניור, מקום מפגש לילדי מי עמי.
חלקה קטנה של מתיקות לקטנים וגדולים שלא מפסיקים לחפש את המשהו החדש על המדפים.


גני ילדים -
"בתינו הומים, הומים מתינוקות" … פעם קראו להם פשוש ודרור …
היום מגיעים אלינו פעוטות מישובים סמוכים, חוברים לטף המקומי והשמחה רבה.

ספרייה -
מפעל תרבותי מקומי חשוב בניהולה של שרהל'ה מרום שדואגת להוסיף על הקיים ספרים מהספרייה האזורית.


בתי חיילים -
מה שהיו מבני ההיאחזות ומאוחר יותר בתי מגורים של המשפחות הראשונות שהגיעו למי עמי. בשכונה תפגשו עיצובים צעירים נדירים, "זולות" ומצהלות נעורים, בעיקר בחודשי הקיץ. 


אולם הספורט -
"מה זה המפעל הזה?" כך שואלים המגיעים לכאן בפעם הראשונה. ובכן, מפעל זה לא. אך נדמה לי שרק זקני היישוב זוכרים כי אולם הספורט ניתן לנו מתנה בגלל האיחור בבניית בתי היישוב הראשונים. הוא הגיע אלינו במספר מכולות והיה מקום בילוי לילדים הראשונים של מי עמי. מסורת משחקי הכדורסל בימי שישי אחר הצהריים ממשיכה לאורך השנים ושואבת אליה בנוסף לחברי המושב,  ילדיהם ובני זוג של בנות המושב, גם תושבי ישובים נוספים מהסביבה.  זה המקום להודות לאבי מוסקל ששמר על האולם בנאמנות משך השנים.


פרונקל -
בשנתיים האחרונות זכה למקום של כבוד בדמות עלון היוצא לאור אחת לזמן, בתחילה בעריכתם של חנה וגיורא מרום (יישר כוח על היוזמה וההתמדה) ולאחרונה לקחו אחריות רותם וזיו רביב (ברכות להמשך המסורת). אבל ... הפרונקל המיתולוגי הוא הוא "הר הגעש" (ואין בלתו) אותו נהגו לפקוד בשבתות חורפיות בעיקר, אנשי מי עמי על ילדיהם וטפם כשהאחרונים גולשים בשמחה רבה מפסגת הפרונקל למורדותיו שבחורף התמלאו פריחה ססגונית של תורמוסים. אני בטוחה שאין ילד במי עמי שלא צולם בין הסגולים היפים הללו. 

 
   מי עמי - © כל הזכויות שמורות    מי עמי  -  אתר האינטרנט  -  מפת האתר  -  רשימת דוא"ל  -  רשימת טלפונים  -  צור קשר